צילום קווי ביוב מחיר

להצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו! או התקשרו

איתור נזילות במחיר משתלם! שירות יעיל ומקצועי!

עיקרי הדברים

צילום קווי ביוב מחירצילום קווי ביוב מחיר

צילום קווי ביוב הוא שירות הניתן על ידי מומחי ביוב מוסמכים, אשר ניתן בדרך כלל במקרים בהם יש צורך באיתור נזילות מים או סתימות במערכת הביוב. הצילום אמנם אינו זול, שכן הציוד הדרוש לו הינו יקר וכן הפעלתו דורשת מיומנות רבה, אך יעילותו גבוהה ביחס לשיטות אחרות לאיתור נזילות ותקלות, שכן הוא חוסך זמן ומאמץ ובדרך כלל מאפשר לאתר את הליקוי, ללא קידוחים בקירות או ברצפה.

 

צילום קווי ביוב מחיר- מתי יש צורך בצילום קו ביוב?

נזילות או סתימות החוזרות על עצמן – במידה ואתם סובלים מסתימות או נזילות החוזרות ונשנות, ללא כל סיבה הנראית לעין, סביר להניח שהמערכת תקולה. מה גם, שבמקרים של נזילות, לא תמיד רואים אותן, רק עד שמתגלה רטיבות בקיר או ברצפה. לכן, לאחר פתיחת הסתימה, מומלץ להזמין מומחה שיצלם את המערכת וידע לומר לכם מה הבעיה

שחיקה – מערכת ביוב שלא עברה חידוש, תישחק ותגיע באיזשהו שלב לבלאי טבעי. על כן, אם הבית שלכם יחסית ישן ואתם סובלים מתקלות כרוניות, כדאי להזמין בעל מקצוע שיצלם את המערכת וידע לומר לכם האם הבלאי הטבעי של המערכת הוא המקור לבעיה.

קבלת טופס 4 – טופס 4 הוא טופס המאשר אכלוס מבנה חדש. אם כן, במידה ואתם בונים בית חדש, כדי לקבל את הטופס הנ"ל, תהיו חייבים להביא אישורים לתקינות מערכת הביוב. אחד הפרמטרים באישורים אלו, הוא צילום קווי הביוב המעידים על תקינותה, הנעשים על ידי קבלני ביוב מוסמכים.

צילום קווי ביוב מחיר- כמה עולה צילום כזה ומה משפיע על העלות?

כמו בכל דבר, עלות הצילום משתנה לפי קריטריונים שונים, אך בטרם נפרט דוגמאות לעלויות הסבירות, נציין ונדגיש כי עלויות אלו מתייחסות לצילום קו הביוב ואיתור הליקויים בלבד. הן אינן כוללות את תיקון הליקויים וגם לא את עבודת ההכנה, במידה ונדרשת אחת כזו.

כמו כן, קחו בחשבון, כי מאחר ומדובר בעבודה שאינה פשוטה אשר לרוב דורשת התעסקות עם אזורים לא נעימים, ובהתחשב בעובדה כי הציוד הנדרש בה יקר מאוד, צילום קווי ביוב עלול להגיע לעתים קרובות לאלפי שקלים. דווקא במקרים בהם נדרש צילום כזה, לא מומלץ לחפש את הזול ביותר, שכן יש הצדקה לעלויות הגבוהות.

אם כן, במידה ואתם מעוניינים בצילום מערכת ביוב הנמצאת בתוך בית פרטי, הצילום יעלה לכם בדרך כלל בין 1,000 ₪ ל- 2,000 ₪. במידה ויש לכם צנרת מסובכת במיוחד, או שאורכה עולה על 10 מטר, סביר להניח שהמחיר יעלה.

צילום מערכת ביוב של גינה בבית פרטי או בבניין לעומת זאת, כבר יקר יותר ויכול להגיע גם ל- 3,000 ₪ ואף יותר, תלוי כמובן באורך הצנרת ובמידת סביכותה.

גורם נוסף המשפיע על עלות הצילום, הוא הציוד בו השתמש בעל המקצוע. מאחר ולא כל אחד יודע לעשות זאת, יש לפנות לבעלי מקצוע מומחים, להם יש לא רק את הידע, אלא גם את הציוד המותאם לכך. הצילום יכול להתבצע באחת הדרכים הבאות: באמצעות מצלמה טרמית, באמצעות סיב אופטי, או באמצעות רובוט. הציוד בו ישתמש בעל המקצוע תלוי גם במקרה הספציפי וכמובן ברמת המקצועיות והידע של בעל המקצוע.

אם כן, ישנם גורמים שונים המשפיעים אמנם על עלות צילום של קו ביוב, אך חשוב שתזכרו, כי הקריטריון המרכזי שמשפיע על כך, הוא מורכבות העבודה הנדרשת. ככל שהעבודה מורכבת יותר, כך המחיר יעלה בהתאם. כמו כן, המרחק של בעל המקצוע ממקום התקלה, עלול גם הוא להשפיע (ככל שההגעה אליכם יותר מורכבת, כך המחיר יכול לעלות) בכל מקרה, כשאתם מזמינים מצלם קווי ביוב מומחה, ודאו שהוא נמצא קרוב אליכם ושיש לו את כל הציוד הנדרש לאיתור וצילום הנזילה או התקלה. 

חשוב לדעת

אם אתם זקוקים לפני הצילום גם לפתיחת סתימה, שימו לב כי לא כל מצלמי קווי הביוב אכן פותחים סתימות. לכן חשוב לבדוק עם בעל המקצוע אם הוא גם פותח סתימות. בכל מקרה, כשאתם מחפשים בעל מקצוע, המצב הכי טוב הוא אם אתם מכירים אחד כזה שאתם סומכים עליו ועל העבודה שלו, אך גם במידה ולא, הסירו דאגה מליבכם. ישנם אתרי אינטרנט שונים עם המון חוות דעת על מומחים לצילום קווי ביוב. חוות דעת אלו יכולות לעזור לכם בבחירת בעל המקצוע שלכם שגם יהיה מקצועי וגם לא יפריז במחיר ללא סיבה מוצדקת. בהצלחה!

המרכז לאיתור נזילות
המרכז לאיתור נזילות

חברת NUFLOW איתור נזילות היא חברה ותיקה ומקצועית, בעלת מוניטין רב מאוד בתחום איתור הנזילות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי, התעשייתי והציבורי
בחברה תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע מסורים ואכפתיים, שחיים את המקצוע שלהם כל היום בכל יום מחדש ועושים את כל מה שצריך כדי שתרגישו בטוחים בשירות שנותנים לכם.

לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו!
חייגו עכשיו!