אודות NUFLOW

זה נכון שלאורך שנים רבות, היה כרוך התהליך של איתור נזילה בשבירה של קירות והרמת מרצפות, לעיתים בחלקים נרחבים של הבית, אבל לא עוד. יצאנו לבדוק עבורכם את שוק איתור הנזילות ומצאנו טכנולוגיות מתקדמות חדשות, טכניקות איתור חדשניות ומסקרנות וחברה אחת שיודעת לתת לכם את כל זה עם מעטפת יוצאת דופן של שירות ומחיר – חברת NUFLOW איתור נזילות.

חברת NUFLOW איתור נזילות היא חברה ותיקה ומקצועית, בעלת מוניטין רב מאוד בתחום איתור הנזילות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי, התעשייתי והציבורי

בחברה תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע מסורים ואכפתיים, שחיים את המקצוע שלהם כל היום בכל יום מחדש ועושים את כל מה שצריך כדי שתרגישו בטוחים בשירות שנותנים לכם.

אם כבר חוויתם את זה בעבר, אתם לבטח יודעים שפרויקט איתור נזילה יכול להתדרדר מהר מאוד לקטסטרופה של שבירת קירות והרמת מרצפות. אלא שעם חברת NUFLOW איתור נזילות תוכלו לאתר כל נזילה מבלי להרים אפילו מרצפת אחת. לחברה שורה של טכנולוגיות חדשניות, המאפשרות לה לאתר כל נזילה בבית, בגינה, במשרד או במפעל מבלי בכלל לגעת בקיר.

איתור נזילות מים עם מכשור מתקדם
מאתר נזילות מים בדירה שכורה

טכנולוגיות אלה אמנם מוצעות על ידי כמה וכמה חברות בישראל, אבל מעטות מהן יודעות להציע את כל הטכנולוגיות הקיימות תחת קורת גג אחת ויש לכך משמעות רבה מבחינת היכולת לבחור את הטכנולוגיה המתאימה ביותר בהתאם לאתגר. הטכנולוגיות איתן עובדת NUFLOW איתור נזילות כוללות איתור באמצעות גלי רדיו (אולטרה סאונד), איתור באמצעות צילום טרמי, איתור באמצעות הרחת גז ואיתור באמצעות צילום צנרת. על פי כל הבדיקות שעשינו, החבר'ה המקצועיים של NUFLOW איתור נזילות יודעים להפעיל את הטכנולוגיות האלה ברמה של אומנות ממש, מה שמבטיח לכם איתור נקי, חלק ומהיר ללא נזק והרס היקפי של המבנה.

לזמינות הטכנולוגיות של NUFLOW איתור נזילות יש השלכה ישירה על עלות השירות כולו, שחוסך לכם את כל העלויות של שבירת הקירות ושיפוצם מחדש, אבל המחירים האטרקטיביים והתחרותיים שמציעה החברה מבוססים לא רק על הטכנולוגיות שלה. לחברת NUFLOW איתור נזילות צוות מקצועי, שיודע לבצע את העבודה בצורה יעילה מאוד, מהירה מאוד ובעלות הנמוכה ביותר, מה שמאפשר לחברה להציע לכם חבילה שירותית טכנולוגית יוצאת דופן, שגם המחיר שלה הופך להיות מאוד מפתה.

בשורה התחתונה, אם אתם מזהים סימני רטיבות, נזילות או כל סממן אחר של נזילה מצינור בתוך הקיר או מתחת לרצפה, אתם לא צריכים לחשוש משבירת הקירות בבית והחסכונות בבנק. לחברת NUFLOW איתור נזילות יש את כל הפתרונות שאתם צריכים ויש לה גם את אנשי המקצוע הטובים ביותר שיפעילו אותן עבורכם. אחרי שבדקנו את השוק כולו והתרשמנו מלא מעט אנשי מקצוע טובים אחרים, אנחנו יכולים לתת לכם את ההמלצה שלנו בראש שקט ורגוע – NUFLOW איתור נזילות.