מטבע חוץ – מדוע משתלם להחזיק מטבע חוץ ואיך עושים את זה בצורה נוחה

להצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו! או התקשרו

איתור נזילות במחיר משתלם! שירות יעיל ומקצועי!

עיקרי הדברים

לא מעט מהעסקאות שאנחנו מבצעים, בוודאי היום בעידן האינטרנט, מתבצעות בעזרת מטבע חוץ. מדובר על עסקאות קטנות וגדולות, אשר הופכות את השימוש במטבעות זרים להרבה יותר שכיח אצלנו. בעיקר נכון הדבר כשמדובר על מטבעות חזקים ופופולאריים לשימוש כמו דולר ויורו.

כל מי שמבצע רכישות דרך אתרים בינלאומיים, אומנם יכול לראות את המחיר בשקלים אך הוא משלם למעשה במטבע זר על פי סכום ההמרה שלו. יתרה מזו, כשהוא נוסע לחו"ל, אז באופן טבעי עליו לשלם במטבע זר בכל מקום בו הוא מחליט לבצע רכישה, ואם הוא משלם דרך כרטיס אשראי, אזי שמתבצעת המרה של הסכום מהמטבע המקומי לשקלים.

אחד הפתרונות היעילים לחסוך בעלויות ההמרה ולהקל בתהליך עצמו, בין אם מבצעים רכישות באינטרנט ובין אם מבצעים רכישות פנים אל פנים בחנויות פיזיות, הוא דרך פתיחה של ארנק מט"ח בו ניתן להשתמש בעזרת כרטיס אשראי.

הרעיון הוא מאוד פשוט. רוכשים מטבע זר במחיר אטרקטיבי, ללא עמלות, משאירים את הכסף בארנק מיוחד שנמצא בחשבון של כרטיס האשראי, ואז בכל רכישה שמבצעים בעזרת הכרטיס באתר אינטרנט או בבתי עסק בחו"ל, הכסף משולם ישירות מהארנק. דרכו גם אפשר למשוך כסף בכספומטים. כך התהליך נעשה בצורה יותר מהירה, יותר פשוטה, החיוב יירד מהארנק ולא מחשבון הבנק, וכל זה ללא עמלות.

ארנק מט"ח – למי זה יכול להתאים?

ארנק מט"ח יכול להתאים ולעזור היום לכל אחד. אנשים שנוסעים לחו"ל באופן קבוע ומבצעים הוצאות שונות או מושכים כסף במכשירי כספומט או כאלה שמבצעים אך ורק רכישות דרך אתרי אינטרנט בינלאומיים. לכל אחד זה יכול לעזור בצורה מסוימת, לבצע רכישות בצורה נוחה ובמחירים הרבה יותר משתלמים.

אחת הסיבות שמשתלם להחזיק ארנק מט"ח בנסיעה לחו"ל, היא העובדה שלא צריך להחזיק מזומן בכיס או לצאת עם מזומן מהארץ. אפשר להשתמש בכרטיס בשביל לבצע את הפעולות הנדרשות על פי הצורך. אם רוצים, אפשר פשוט למשוך מזומן בתנאים הרבה יותר משתלמים.

ארנק מט"ח הוא משתלם גם, מאחר וחוסך את כל העלויות של ההמרה. במקום שאתרי אינטרנט שונים יבצעו המרה על פי שער שהם משתמשים בו, אזי שאנחנו מחזיקים ברשותנו את הסכומים על פי שער קבוע, בו ביצענו את ההמרה (השער שחברת האשראי קבעה). זה הרבה יותר חסכוני.

מדוע חשוב להחזיק מט"ח?

היום, בעידן בו חלק גדול מהעסקאות מתבצעות מול גורמים בינלאומיים, אפילו כאנשים פרטיים, אזי מוטב להחזיק ברשותנו מטבע חוץ זמין. אין ישראלי שלא מבצע עסקאות דרך האינטרנט וכמובן שבכל נסיעה לחו"ל, אנחנו זקוקים למטבע חוץ. לכן משתלם שהוא יהיה זמין עבורנו בכל עת, ונוכל להשתמש בו על פי הצרכים שלנו ובמחיר זול.

מטבע חוץ

המרכז לאיתור נזילות
המרכז לאיתור נזילות

חברת NUFLOW איתור נזילות היא חברה ותיקה ומקצועית, בעלת מוניטין רב מאוד בתחום איתור הנזילות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי, התעשייתי והציבורי
בחברה תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע מסורים ואכפתיים, שחיים את המקצוע שלהם כל היום בכל יום מחדש ועושים את כל מה שצריך כדי שתרגישו בטוחים בשירות שנותנים לכם.

לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו!
חייגו עכשיו!