כמה עולה איתור נזילות?

להצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו! או התקשרו

איתור נזילות במחיר משתלם! שירות יעיל ומקצועי!

עיקרי הדברים

כאשר אתם מריחים ריח של עובש, יש הצפות, הקירות רטובים והטיח מתקלף, סימן שיש לכם נזילה. השאלה היא, כיצד תדעו אם קיימת נזילה בדירתכם או בביתכם? התשובה היא הזמנת חברת אינסטלציה, אשר עוסקת באיתור נזילות. על מנת לדעת כמה עולה איתור נזילות, יש לבצע השוואת מחירים ולדעת תוך זמן קצר, מה המחיר הממוצע של בדיקה חשובה זו.תפקידה של מצלמה תרמית וציוד תרמי אחר, הוא לגלות באופן מדויק, אם מדובר בצנרת פגומה והיכן נמצאת צנרת זו. עבודה זו היא אינה זולה מצד אחד, אך מצד שני, חוסכת לכם כסף רב כגון נזק בתשתיות, חשבון מים מנופח ונזק רב יותר שמתגבר עקב הזנחת התיקון.

האם מחיר איתור נזילות מושפע מגודל הבית או הדירה?

יש לציין כי מחיר איתור נזילות, אינו מושפע מגודל הבית או הדירה, היות ומדובר באיתור נקודתי ל התקלה. יש לציין, אם מאתר הנזילות, לא יצליח למצוא את הנזילה אין צורך לשלם מעל למחיר הביקור. מה שחשוב הוא כאשר אתם שואלים את האינסטלאטור כמה עולה איתור נזילות, יש לסכם מראש את המחיר, כך שלא יקרה שתשלמו מחיר יקר יותר. בקשו דו"ח שמנפיקה המצלמה התרמית, לפני שהאינסטלאטור יתקן את הנזילה. כמו כן, יש לקחת חוות דעת לגבי תיקון הנזילה. שימו לב, כי יש להבחין בין איתור נזילות בסיסי הוא זול יותר, לבין איתור נזילות שנעשה באמצעות מצלמה תרמית, מה שנחשב לבדיקה מדויקת יותר.

 

מדוע לא מומלץ למהר לסגור עם חברת האינסטלציה הראשונה שתאתר עבורכם נזילה?

בגלל שישנות חברות אינסטלציה רבות בישראל, מומלץ לברר בין כמה חברות כמה עולה איתור נזילות. ככל שהתחרות בין החברות גדולה יותר, כך יהיה סיכוי גדול יותר תמצאו מחיר טוב עבור איתור ותיקון נזילות. אם החלטתם על תיקון נזילה, המחיר יהיה שונה מלבד האיתור עצמו. יש להיות בטוחים, כי בדקתם לעומק, מ-א'-ת' את כל מערכת המים ואתם בטוחים באמצעות בדיקת איתור נזילות מהיכן נובעת התקלה וכן, מה העלות של התיקון. השקיפות ל התקלה באיתור נזילות באמצעות ציוד תרמי, היא זו שאנשים רבים מרוצים מהבדיקה וכמובן שגם מהתיקון. הדו"ח שהמצלמה מנפיקה, נראה תמונות וחוות דעת של ממצאי הבדיקה.

 

מה המחיר של איתור נזילות כולל?

יש לדעת, כי בדיקת איתור נזילות, כוללת גם בדיקה של מערכת מי הדלוחין וכן, בדיקת ליקוי איטום. אז אם אתם תוהים עדיין, כמה עולה איתור נזילות, שאלו גם מה כוללת הבדיקה. הבדיקה תתבצע רק באזורים החודים בנזילה לפי הניסיון ל צוות האינסטלציה המקצועי. יש לציין, כי איתור נזילות עשויה להיות בדיקה פשוטה אבל לא התיקון, שבמקרים רבים, עוי להפוך למורכב יותר. המחירים של בדיקת איתור נזילות במצלמה תרמית יהיו גבוהים יותר מאשר שימוש טכנולוגיה ישנה יותר, אבל היתרונות של ציוד תרמי בכלל רבים וברורים. אפילו האינסטלאטור המנוסה והמקצועי ביותר, לא יכול להתחרות בביצועים ל מצלמה מוכללת זו. מי ששומר על הנכס שלו, יבין כי שימוש במצלמה תרמית הוא מוצדק.

אם הנזילה היא מהדירה של השכן מי ישלם על בדיקת איתור נזילות?

במקרים רבים בבניינים משותפים, הנזילה מגיעה מדירת השכן שנמצאת למעלה, כאן השאלה היא לא כמה עולה איתור נזילות? כי אם מי ישלם עבור הבדיקה? התשובה היא שהשכן, היות ואצלו התגלתה הנזילה שגרמה נזק לדירתכם, כך שאת עלות הבדיקה והתיקון, השכן ישלם.

איתור נזילות – לא רק לאיתור ותיקון נזילת מים

רבים סבורים כי בדיקת איתור נזילות, מיועדת רק לנזילות מים, אך מיותר לציין, כי בדיקה זו, יכולה להתבצע לבדיקת מצב צנרת המים לפני רכישה של בית או נכס מיד שנייה וכן, לבדיקת מצב הצנרת של בעלי נכסים, אשר מעוניינים להישאר עם היד על הדופק ולשלול נזילות סמויות, או הידרדרות של מצב הצנרת בשל בלאי של שנים. מבחינת העלות, כלומר כמה עולה איתור נזילות במצבים כאלה, העלות לא תשתנה, היות ומחיר הבדיקה עצמה הוא אחיד. לסיכום- בכל הנוגע למחיר איתור נזילות, שימו לב לא להתפשר על איכות ולבחון את חברות האינסטלציה שהן בעלות שם ומוניטין של שנים והמלצות רבות. יש לקחת בחשבון גם את האפשרות לתיקון של בעיית הנזילה, החלפת הצנרת או אפילו תיקון שיהיה זניח יותר.

ראו גם: איתור נזילות מתחת לריצוף | איתור נזילות מקצועי

 

כמה עולה איתור נזילות?

כאשר ישנה נזילה, הדבר הראשון שתעשו הוא הזמנת שירות איתור נזילות ותיקון. השאלה היא כמה עולה איתור נזילות? התשובה היא שהמחירים אינם אחידים והכול תלוי בסוגי המכשור שאיתם יעבדו צוות האינסטלאטורים למטרה של איתור נזילות. גם גודל הנכס קובע במחיר של איתור נזילות. המחיר תלוי גם אילו מערכות יש לבדוק אם בתשתית המים או גם בביוב שלפעמים הנזילה היא מהאזור ההוא, כאשר יש לבצע איתור נזילות עם מערכות מורכבות יותר של מצלמות רובוטיות שחודרות לצנרת התת קרקעית ולצנרת, על מנת לצלם את האזור ולמצוא את הנזילה וממה היא נובעת.

ישנו מכשור משוכלל שבאמצעותו מבצעים אתור נזילות והמכשור הוא מגוון למשל: מד לחץ מים, מצלמה תרמית, בדיקת לחות, בלון הצפה, צילום קווי ביוב, מערכת אקוסטית, מערכת גז, איתור תשתיות ועוד. לאחר שצוות האינסטלציה, משקלל את המשתנים אשר מרכיבים את   המחיר, אז הוא יוכל לענות לכם כמה עולה איתור נזילות. לרוב צילום תרמי יעלה יותר משאר הבדיקות, אך מדובר על מכשיר משוכלל ומדויק שיוכל לחסוך לכם המון כסף וכן, האיתור המדויק של הנזילה יתבצע תוך זמן קצר.

 

 כמה עולה איתור נזילות באמצעות מכשור משוכלל?

יש לציין כי לגבי התהייה, כמה עולה איתור נזילות, גם מערכות גז לגילוי נזילות, הבדיקה אינה זולה, משום שצוות האינסטלציה משתמש במכשור מתקדם זה, על מנת לגלות נזילות בצנרת שהיא מאוד עמוקה וכזאת שנמצאת מחוץ למבנה. בדיקה זו נפוצה בבתים פרטיים עם חצר. גם מערכת אקוסטית היא בשימוש רב לאותה מטרה של צנרת עמוקה שניתן לשמוע באמצעות רמקולים מיוחדים, או מערכת שמיעה משוכללת שמחוברת למכשיר, אם קיים רעש של מים, מה שמראה כי אכן יש פגם בצנרת התת קרקעית. המחיר של שימוש במערכת אקוסטית לגילוי נזילות יהיה אף הוא גבוה.

יש לציין, כי העלות היא לא הפרמטר החשוב של נושא, כמו כמה עול איתור נזילות, כי אם המקצועיות של צוות האינסטלציה, הידע העשיר שלהם והאופציה של אל הרס, מה שחוסך הרבה יותר כסף, מאשר העלו של איתור נזילות מים אם בבית, בביוב א בחצר. מלבד זאת, כל עוד הנזילה נשארת במצב של הזנחה והיא לא תתוקן, הבעיה רק תחמיר ועימה גודל הנזק. ההוצאות על הנכס שנגרם לו נזק עקב הרטיבות עשויות להגיע ליותר מכמה עשרות אלפי שקלים ויותר, תלוי מה גודל הנזק. המים עושים שמות במבנים, כך שעליכם להיות תמיד עם האצבע על הדופק.

השוואת מחירי עלות איתור נזילות

ישנם אתרי השוואות מחירים שעשוי לפתור לכם את הסוגיה של כמה עולה איתור נזילות . למשל כאשר יודעים באילו מכשירים מתקדמים תיבדק הנזילה בביתכם, תוכלו למצוא באתר השוואת מחירים בתחום האינסטלציה, את המחיר של אותה הבדיקה. העבודה עם מצלמות תרמיות, היא עבודה מבוקשת ורבים כבר מודעים ליתרונות שלה. ניתן יהיה אף לחזות מראש כשלים בצנרת המים והביוב הדבר החשוב ביותר הוא הבדיקה של נזילת המים, כאשר יודעים מהיכן הנזילה התיקון יהיה קל ומדויק, מה שיעניק לכם שנים של שקט.

עוד יש לציין, כי אי אפשר לשטות בלקוחות, היות וניתן יהיה לראות את הדו"ח שיוצא מהמצלמה התרמית, מה שמראה את מקור הנזילה ואף, ניתן לקבל את הפירוט של התיקון מאותו הדו"ח שהמצלמה מנפיקה. שימו לב כי גם בהצעת המחיר שתקבלו על התיקון, יהיה פירוט מפורט של השלבים, החלפים שיש להחליף בצנרת, המכשירים שעימם השתמש צוות האינסטלציה ועוד.חברות אינסטלציה, מגיעות לכל מקום שממנו עשויה להיות הנזילה, אפילו אם מדובר בגג, או בקירות החיצוניים של הבית, היות וייתכן שהבעיה אינה טמונה בתשתיות המים, כי אם באיטום כושל, כך שהמצלמה התרמית יכולה לגלות את התקלה ואז, ניתן יהיה לאטום באמצעות צוות איטום מקצועי את הכשל. לעיתים לחברה יש צוות איטום או שהחברה שולחת לחברת איטום שהיא סומכת עליה לביצוע תיקון או איטום מחדש.

 

מדוע חשוב להיעזר בחברת איתור נזילות?

ישנם בעלי בתים ודירות שמבטחים את המבנה במסגרת ביטוח תכולה או במסגרת ביטוח חובה על המבנה מהבנק למשכנתאות. הביטוח מכסה גם נזקי מים ולכן, יש להיעזר עם חברת איתור נזילות. לפעמים ישנה בעיה מול חברת הביטוח עד למצב של תביעה משפטית, או שמדובר בקבלן שמתעלם מהכשלים בתשתיות המים, לכן אין זו שאלה מכרעת כמה עולה איתור נזילות, כי אם מה התמורה והחשיבות של בדיקה מקצועית וחשובה זו. היום רוב חברות האינסטלציה המוכרות והוותיקות, משקיעות הון על ציוד משוכלל ויקר לאיתור נזילות, מה שמראה, כי לחברות אלה יש לקוחות רבים ששבעי רצון מהשירות ובדיקות מקצועיות לאיתור נזילות מים וביוב.

בגלל שישנן המון חברות אינסטלציה, מומלץ כי תמצאו חברה שיש עליה המלצות חמות מאנשים שאתם מכירים, כך שבדרך זו תהיו בטוחים, כי מדובר על מי שכבר התנסה בשירותיה המקצועיים של חברת האינסטלציה והיה שבע רצון, הן מהשירות והן מהמחיר. תמיד מומלץ לשאול  כמה עולה איתור נזילות, את החברה שתגיע אליכם לבדיקה ותיקון הנזילה וזאת, לאחר שכבר אספתם את הנתונים השונים הכוללים גם מחיר בדיקה ותיקון. יש לציין כי גם חברות בדק בית ומהנדסי בניין משתמשים  במכשירים משוכללים שהם למעשה ציוד תרמי, על מנת לבדוק כשלים שונים בבניה ונזילות מים. יש שמחליטים לפי הצורך שלהם, לשכור את שירותיו של מהנדס בניין, כאשר הם מעוניינים לבדוק נכס שברצונם לרכוש, אך רוב האנשים שמעוניינים לבדוק נזילות מים מחפשים את שירתיה של חברת אינסטלציה וותיקה ומקצועת שגם תמצא את הנזילה וגם תוכל לתקן אותה על הצד המקצועי והטוב ביותר.

המרכז לאיתור נזילות
המרכז לאיתור נזילות

חברת NUFLOW איתור נזילות היא חברה ותיקה ומקצועית, בעלת מוניטין רב מאוד בתחום איתור הנזילות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי, התעשייתי והציבורי
בחברה תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע מסורים ואכפתיים, שחיים את המקצוע שלהם כל היום בכל יום מחדש ועושים את כל מה שצריך כדי שתרגישו בטוחים בשירות שנותנים לכם.

לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו!
חייגו עכשיו!