איתור נזילות מקצועי – לבחור בהכי טוב שיש!

איתור נזילות במחיר משתלם!שירות יעיל ומקצועי!

אם הנכם סובלים מנזילה באחד מחללי הבית, או אם הבחנתם בעובש בתקרה או באחד מקירות הבית, אסור להזניח! אחת הסכנות הקיימות היא שנזילה גורמת עם הזמן להתפשטות בקירות וכן, המים עשויים לרדת עד ליסודות המבנה ולסכן אותו. זו הסיבה שיש להזמין איתור נזילות מקצועי, באמצעות חברת אינסטלציה, אשר לאחר האיתור והזיהוי של מקור הנזילה, ניתן יהיה לתקן על הצד המקצועי והטוב יותר את הנזילה ולמניעת נזק חמור יותר. ישנם אנשים שסבורים כי אם מופיעים כתמי עובש, הם יכולים לנקות אותם באמצעות חומר ניקוי מיוחד אשר מסיר עובש. זוהי טעות חמורה, היות והבעיה רק נעשית חמורה יותר והפתרון הוא הזמנת חברת אינסטלציה, אשר עוסקת בתחום של איתור נזילות מקצועי ותיקון הנזילה.

איתור נזילות מקצועי

אל תחכו לשלב מתקדם של נזילה בצנרת המים

ישנם סימנים מובהקים לקיומה של נזילה בצנרת הבית. למשל, כאשר קיים ריח של עובש, סימנים של רטיבות לאורך האזורים, אשר בהם קיימת צנרת מים. טכנולוגית איתור נזילות מקצועי, מטרתה של איתור זה, הוא לתקן בשיטת אל הרס, היות והאיתור הוא מדויק וניתן למצוא במדויק את מקורה של הנזילה, מה שגורם לא לחצוב עמוק ולהרוס חלק ניכר מהקירות או מהמרצפות. יש לציין, כי המצלמה התרמית שהיא למעשה המכשור שמאתר נזילות, מנפיק דו"ח, אשר מציין את התקלה ואת מיקומה. יש לדעת, כי נזילת מים מהצנרת, גורמת לריקבון של הקירות ולנזקים אחרים, אם למבנה ואם לרכוש, שתיקונם יהיה כרוך בעלויות גבוהות.

הליך קצר וחסכוני לאיתור נזילות ותיקון ללא הרס

למזלנו כבר חלפו הימים שבהם אינסטלטור היה מגיע עם כמה כלי עבודה פשוטים, מבצע ניסוי וטעייה,שובר קיר שלם, על מנת למצוא את מקור הנזילה, או הפיצוץ בצנרת המים. היום, השיטה היא הרבה יותר יעילה, בזכות הטכנולוגיה המתקדמת של איתור נזילות מקצועי באמצעות מצלמה תרמית, מצלמה בעלת סיבים אופטיים, אשר תפקידה לאתר נזילות במערכת הביוב או בצנרת תת קרקעית ושיטות נוספות ומשוכללות, לאיתור בעיות במערכת המים והביוב. אנשים רבים הם בעלי מודעות למכשור משוכלל זה, כך שהם מזמינים חברת אינסטלציה, לפני רכישת בית או דירה מיד שנייה על מנת לשלול נזילות או לבדוק את מצב והבלאי של תשתית המים.

איתור נזילות מקצועי

ציוד תרמי מגלה גם כשלים באיטום

בהרבה מקרים, אנשים מזמינים חברת אינסטלציה, דווקא בתקופת החורף.מצלמה תרמית שהיא מכשיר יעיל למטרת איתור נזילות מקצועי, יכולה לזהות כשלים באיטום, אם בגג, במרתף, בחניה תת קרקעית או במעטפת הקירות. זה היתרון הרב בציוד תרמי, ארש יכול לגלות את סוגי הכשלים, אם בצנרת המים או אם באיטום. צוות אינסטלטורים, אשר עובד בחברת אינסטלציה, נשלח להשתלמויות והכשרות בכל תקופה מסוימת, היות וישנם מכשירים מוכללים חדשים שיוצאים לשוק ועל האינסטלטורים להיות בקיאים בתפעול הנכון של מכשירים אלה.

איתור נזילות גם בחצר הבית באמצעות ציוד תרמי

כאשר אנו מקבלים חשבון מים מנופח במיוחד,המחשבה הראשונה שלנו, היא נזילה בצנרת הבית, אך במקרים רבים, הנזילה היא דווקא בחצר הבית. זו הסיבה שחברת אינסטלציה, משתמשת במכשור מיוחד לאיתור נזילות גם מחוץ למבנה. כאשר מדובר בחברת אינסטלציה מוכרת ובעלת נים רבות ל וותק ומוניטין, היא תשקיע בציוד תרמי יקר מאוד, מה שמראה שלחברה לקוחות רבים והיא תשקיע בציוד היקר והמשוכלל ביותר. ללא מכשור מקצועי ומשוכלל, לא ניתן לאתר נזילות ובמיוחד, כאשר מדובר בציוד ייעודי, המותאם לתשתיות מים וביוב, הנמצאים אם מחוץ ואם בתוך המבנה. שקיפות מלאה באיתור נזילות מקצועי הדבר היפה בכל הקשור אל איתור נזילות מקצועי הוא, שישנה שקיפות מלאה, כאשר הלקוח נמצא ליד צוות האינסטלציה, מקבל הסבר מלא ורואה, היכן נמצאת הנזילה באמצעות הציוד התרמי. אם פעם, היה חשש שאינסטלטורים אינם ישרים או אמינים, היום אין ממה לחשוש. היום לחברות אינסטלציה רבות בישראל, קיים מכשור מקצועי ומתקדם לאיתור נזילות. ניתן לראות את הדו"ח של המצלמה התרמית, המציין בדיוק רב היכן נמצאת הנזילה ואת העלויות של תיקון נזילה זו. בעידן של היום, נזילות לא צריכות לשגע אף אחד, כשאר ממש כשם שרופא מוצא בעיה רפואית באמצעות הדמיות שונות, כך גם לגבי תשתיות המים והביוב, כאשר מוצאים את הבעיה ומתקנים.

ראו גם: מצלמת ביוב | מצלמה תרמית לאיתור נזילות

לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו!

Nuflow
Nuflow

חברת NUFLOW איתור נזילות היא חברה ותיקה ומקצועית, בעלת מוניטין רב מאוד בתחום איתור הנזילות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי, התעשייתי והציבורי
בחברה תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע מסורים ואכפתיים, שחיים את המקצוע שלהם כל היום בכל יום מחדש ועושים את כל מה שצריך כדי שתרגישו בטוחים בשירות שנותנים לכם.

פוסטים נוספים