רטיבות בתקרה בבית פרטי

להצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו! או התקשרו

איתור נזילות במחיר משתלם! שירות יעיל ומקצועי!

עיקרי הדברים

ישנן סיבות רבות שעלולות לגרום לרטיבות בתקרה כאשר אחת הסיבות הנפוצות ביותר לרטיבות המדוברת היא איטום לקוי של הגג. בבתים רבים הגג לא אטום בצורה מספקת ובימי החורף הקשים כאשר יש גשמים חזקים, מי הגשמים יכולים לחלחל לתוך הבית וליצור רטיבות. חשוב מאוד עוד טרום מגיעה תקופת החורף לוודא שהגג שלכם אטום כמו שצריך וזאת בכדי שלא יגרמו לדירת המגורים שלכם נזקים בשל נזילה מהתקרה. על כן, חשוב מאוד שתבחרו באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום של איטום גגות, אשר יבדקו את האיטום הקיים של גג ביתכם ובמידה והוא לא מספיק הרמטי, יבצעו תיקונים שונים או איטום מחודש.

 

כיצד ניתן להימנע מרטיבות בתקרה?

כאמור, רטיבות בתקרה היא לא דבר שמסמל משהו טוב. הרטיבות למעשה אומרת שישנה נזילה כלשהי מהגג שלכם שמצליחה לחלחל לתוך ביתכם. חשוב להבין כי מעבר לעובדה שרטיבות בתקרה מסבה נזקים למבנה עצמו, היא גם עלולה לפגוע בבריאותם של דיירי הבית. רטיבות מעין זה יכולה לגרום להיווצרות של עובש, פטריות וריח לא טוב בחלל, אשר מעבר לעוגמת הנפש שהם מסבים לדיירי הבית גם עלולים לפגוע בבריאותם של אנשים הסובלים ממחלות נשימה שונות ועוד. על כן, בכדי שלא תיווצר רטיבות בתקרה ביתכם, עוד טרם מגיעה עונת החורף הידועה כגשומה וסוערת, עליכם לבדוק אם האיטום של הגג שלכם מספיק איכותי או שמא הוא שחוק ודורש החלפה. לעיתים לא יהיה צורך להחליף את האיטום כולו, אך יהיה צורך לתקן אזורים ספציפיים באיטום שיכולים להוות גורם לנזילה שתחדור לביתכם.

 

מהם הגורמים לרטיבות בתקרה?

הגורמים לרטיבות בתקרה יכולים להיות: ליקוי באיטום הגג. אם אתם מתגוררים בבית פרטי, יכול מאוד להיות שמקור הרטיבות בתקרה שלכם הוא הגג מעליכם. ליקוי מעין זה יכול לגרום לחדירה של מים מהגג אל התקרה שלכם, להתעבות ולהיווצרות נזקי הרטיבות שאתם רואים ומרגישים בעצמכם. כאשר מדובר על בניין מגורים שבו מתגורר שכן מעליכם, יתכן מאוד שרטיבות בתקרה שלכם תהיה בשל נזילה בצנרת המותקנת מתחת לריצוף של השכן מעליכם. מכיוון שבבית פרטי אין שכנים, סביר להניח שמקור הנזילה הוא איטום לא מספיק איכותי של הגג.

 

כיצד מטפלים ברטיבות בתקרה?

כאשר מדובר על רטיבות שנוצרת כתוצאה מאיטום הגג, יש להזמין איש מקצוע המתמחה באיטום גגות וזאת כדי שיבצע בדיקה מקיפה של הגג. אם הוא ימצא כשל כלשהו באיטום הקיים חשוב מאוד שהוא יבצע איטום מחדש באמצעות חומרי איטום איכותיים. כיום ניתן למצוא בשוק לא מעט חומרי איטום וחשוב מאוד להתאים את חומר האיטום לסוג הגג שלכם. חומר האיטום הנבחר צריך להיות איכותי ותואם לחומר האיטום הקיים בגג שלהם, למבנה הגג שלכם ולפרמטרים שונים אחרים שיש צורך לשים עליהם דגש.

כדי לוודא שהרטיבות לא תחזור על עצמה, מעבר לתיקון כשלים באיטום הקיים או החלפת האיטום באיטום חדש, בהתאם למצבו, יש לטפל בנזקים שהרטיבות הותירה אצלכם. יש לקלף את הצבע האקרילי, להסיר את כל החלקים הרופפים של התקרה ולאחר מכן יש ליישם חומר מיוחד אשר רלוונטי לצורך תיקון נזקים וכן חומר מיוחד שמטרתו היא לשקם את הבטון. אם יש נזקים לטיט, יש לתקן אותו באמצעות טיט המעורבב עם שליכט ומלט ולחכות לייבוש מוחלט. לאחר מכן יש לשייף אותו באמצעות נייר זכוכית.

 

המרכז לאיתור נזילות
המרכז לאיתור נזילות

חברת NUFLOW איתור נזילות היא חברה ותיקה ומקצועית, בעלת מוניטין רב מאוד בתחום איתור הנזילות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי, התעשייתי והציבורי
בחברה תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע מסורים ואכפתיים, שחיים את המקצוע שלהם כל היום בכל יום מחדש ועושים את כל מה שצריך כדי שתרגישו בטוחים בשירות שנותנים לכם.

לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו!
חייגו עכשיו!