מאתר נזילות

להצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו! או התקשרו

איתור נזילות במחיר משתלם! שירות יעיל ומקצועי!

עיקרי הדברים

כשאתם מחפשים איש מקצוע לאיתור נזילה, אתם מחפשים למעשה אינסטלטור. יחד עם זאת, לא כל אינסטלטור יכול לאתר עבורכם נזילות ולבטח לא כל אינסטלטור יכול לבצע את האיתור בצורה בה הייתם מצפים ובמחיר לו הייתם מצפים. אמירה זו יכולה כמובן להיות נכונה לכל שירות שאתם מזמינים ולא רק בעולם האינסטלציה, אבל דווקא בתחום של איתור נזילות יש לאמירה זו משמעות מיוחדת שאי אפשר להתעלם ממנה. מדוע אי אפשר להתעלם ממנה? מכיוון שאיתור נזילה יכול לעלות לכם אלפים רבים של שקלים אם לא למעלה מכך והוא יכול לעלות לכם הרבה הרבה פחות, עבור אותה נזילה ממש. איך זה, למה זה וממי נכון להזמין את השירות? על כך מספרים לכם בשורות הבאות אנשי המקצוע של nuflow, המתמחה באיתור נזילות מכל הסוגים ובכל המבנים, באמצעות טכנולוגיות איתור מתקדמות וחדשניות.

הקושי באיתור נזילה

נתחיל בכך שבתהליך של איתור נזילה קיים קושי מובנה ולגיטימי ולכן אם אתם מזמינים מאתר נזילות והוא מדבר איתכם בפנים חמורות סבר, שמשקפות קושי, אתם יכולים להבין שזה מה שהוא באמת חושב – שזאת עומדת להיות משימה קשה. מצד שני, היום זה כבר לא כורח המציאות אבל לפני שנסביר מדוע זה לא כורח המציאות, נסביר תחילה מהו הקושי בתהליך של איתור נזילה. נזילה נובעת למעשה מתקלה, פגם או דליפה באחד מהצינורות העוברים בתוך הקיר או מתחת לרצפה. המים דולפים מהצינור ונעים בנתיב שבו הכי קל להם לנוע עד שהם יוצאים אל פני השטח ומראים את עצמם בצורת מים נוזליים ממש או בסימן של רטיבות. כאשר סימן הרטיבות מופיע בסמוך לטוואי הצינור, אפשר בהחלט להניח ששם גם ממוקמת הנזילה והאיתור שלה צפוי להיות קל, אם כי ישנם גם לא מעט מקרים שסימן הרטיבות מופיע באזור שבו עוברת צנרת, אך הוא אינו נובע מאותה צנרת וגם את זה צריך לקחת בחשבון.

הבעיה האמיתית מתרחשת במקרים בהם המים עוברים מרחק רב בתוך הקיר או מתחת לרצפה לפני שהם צצים על פני השטח. במקרים אלה, אין שום קשר בין המקום בו אנחנו מזהים את סימן הרטיבות ובין המקום ממנו נובעים המים קרי מהמיקום של הנזילה עצמה. במקרים אלה, נדרש תהליך מורכב של איתור נזילה, שעד כה היה כרוך פעמים רבות בשבירת קירות והרמת מרצפות לצורך חישוף פיזי של הצנרת עד שמצאנו את הפגם בצינור ממנו נובעת הנזילה. הבשורה הטובה היא, שהיום כבר אין צורך בתהליך הזה ואם אתם מזמינים מאתר נזילות מקצועי ועדכני, תוכלו לסיים את התהליך בתוך זמן קצר מאוד ובעלויות נמוכות מאוד.

אבל זה כבר לא חייב להיות קשה

היום כבר אין צורך לעבור את התהליך המורכב של שבירת קירות והרמת מרצפות רק כדי לאתר נזילה, גם כאשר מדובר במקרים הקשים ביותר שבהם סימן הרטיבות מופיע במרחק רב ממקור הנזילה. הסיבה לכך היא שהיום יש לנו טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות לנו לאתר את הנזילה מבלי בכלל לגעת בקיר ומבלי להרים אף לא מרצפת אחת. טכנולוגיות אלה מבוססות על גלי קול (אולטרה סאונד), צילום טרמי או הרחת גז והן שלושתן מאפשרות לנו לקבל תמונה לגבי מה שקורה בתוך הקיר או מתחת למרצפות ולאתר את נתיב הזרימה של המים מחוץ לצנרת. בצורה זו אנו יכולים לברר לא רק את הנתיב שבו זורמים המים, אלא גם את המיקום המדויק בו הם נובעים מתוך הצינור. מאתר נזילות מקצועי ידע להציע לכם לפחות את אחת מהטכנולוגיות הללו והמקצועיים באמת יודעים להציע גם שתיים מהן או אפילו את שלושתן יחד. הסיבה לכך היא שכל טכנולוגיה יודעת לייצר תוצאות טובות יותר או פחות בהתאם למאפייני הקיר. כך למשל, קיר חיצוני יכול להיות בעל טמפרטורה קרירה יותר מאשר קיר פנימי ולכן יהיה קשה יותר לאתר את תבניות המים בתוך הקיר באמצעות הטכנולוגיה הטרמית. במקרים אחרים, הצנרת תעבור במרחק רב מדי מפני הקיר מה שיפחית את היעילות של טכניקת הרחת הגז. קיר בטון יציב אתגרים שונים מאלו של קיר בלוקים וכן הלאה. על כן, מאתר נזילות מקצועי ידע גם להציע יותר מטכנולוגיה אחת וגם לבחור את הטכנולוגיה המתאימה לכל משימת איתור, בהתאם למאפיינים הספציפיים שלה.

אז ממי להזמין את השירות?

ובכן, הדבר החשוב ביותר לוודא הוא, שאתם מזמינים מאתר נזילות שמבצע את האיתור באמצעות טכנולוגיה מתקדמת מבין אלו שפירטנו לעיל וכפי שתגלו בבדיקה פשוטה, לא כל האינסטלטורים מציעים את האופציה הטכנולוגית. הסיבה לכך היא לא שאותם אינסטלטורים לא מכירים את הטכנולוגיות הללו, אלא שהם מעדיפים לשמור לעצמם את הפוטנציאל לרווח גבוה שנובע מהפיכת משימה טכנולוגית פשוטה לאיתור נזילה לפרויקט נרחב של שבירת קירות והרמת מרצפות, מה שיבטיח להם רווח גבוה הרבה יותר, אך לכם יבטיח הוצאות גדולות הרבה יותר ועוגמת נפש רבה יותר.

ועדיין, אחרי שמצאתם מספר אנשי מקצוע המציעים איתור נזילות באמצעות טכנולוגיות מתקדמת, כדאי בהחלט לפנות ליותר מאשר מאתר נזילות אחד ולבקש מספר הצעות מחיר. בהצעות המחיר תוכלו גם לקבל תמונה לגבי היכולת של איש המקצוע ולגבי האמונה שלו ביכולת שלו עצמו להשלים את המשימה ללא הפיכתה לפרויקט שיפוץ נרחב. מבחינתכם, אתם רוצים לקבל הצעה סגורה וסופית ללא אפשרות להרחבתה תוך כדי תנועה. יש טכנולוגיה, הטכנולוגיה מאפשרת לאתר כל סוג של נזילה ואין שום סיבה לחרוג מהמסגרת הזאת.

יחד עם זאת ואחרי שאמרנו את כל זה, ישנם בהחלט מצבים בהם תידרש עבודת הכנה מקדימה לפני שמבצעים את האיתור עצמו. כך למשל, אם אתם סובלים מנזילת מים מתחת לרצפה, סביר להניח שכל חלל הרצפה התחתון כבר מלא במים והכל ספוג במים מכל עבר. במקרה זה יש לבצע שאיבה יסודית של המים ולאפשר ייבוש מינימלי של המשטחים מתחת לרצפה וזאת על מנת שלאחר הפעלת המים מחדש, ניתן יהיה לזהות את נתיב זרימת המים באמצעות המכשור המתאים. עבודות הכנה אלה חייבות להילקח בחשבון בתהליך איתור הנזילה. כמו כן, יש לקחת בחשבון שאיתור הנזילה הוא רק השלב הראשון בשירות ולאחריו יש גם לתקן את הנזילה ולבצע תיקון למשטחי הקיר והריצוף שנפגעו בגין הרטיבות. בבחינת הצעת מחיר של מאתר נזילות, עליכם לקחת בחשבון את כל אלה ולבחון היטב עבור מה ניתנת לכם ההצעה – האם רק על איתור הנזילה, האם גם על האיתור וגם על התיקון וכן הלאה.

חברת nuflow היא חברת אינסטלציה ותיקה ומוכרת, המתמחה באיתור נזילות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות. החברה מעסיקה צוות מקצועי בעל הכשרה יסודית בהפעלת המכשור הטכנולוגי ופענוח התוצאות שמפיק המכשור על מנת לזהות בצורה מדויקת את מקור נביעת הנזילה ואת הנתיב בו עוברים המים בתוך הקיר או מתחת לרצפה. כמו כן מציעה nuflow שירות תיקון נזילה, המשולב בחבילת שירות כוללת של איתור נזילה ותיקונה. אם אתם מחפשים מאתר נזילות מקצועי, אמין ובמחיר אטרקטיבי ותחרותי, nuflow היא בהחלט אחת האפשרויות הראשונות שאתם רוצים לבחון.

המרכז לאיתור נזילות
המרכז לאיתור נזילות

חברת NUFLOW איתור נזילות היא חברה ותיקה ומקצועית, בעלת מוניטין רב מאוד בתחום איתור הנזילות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי, התעשייתי והציבורי
בחברה תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע מסורים ואכפתיים, שחיים את המקצוע שלהם כל היום בכל יום מחדש ועושים את כל מה שצריך כדי שתרגישו בטוחים בשירות שנותנים לכם.

לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו!
חייגו עכשיו!