גילוי נזילות – הכירו את השינוי הגדול מהשנים האחרונות בשיטת גילוי נזילות

איתור נזילות במחיר משתלם!שירות יעיל ומקצועי!

מתמודדים עם רטיבויות? ייתכן שישנה נזילה במערכות אינסטלציה גלויות או חבויות בדירתכם. אנשים רבים נוטים להתמהמה עם הזמנת אינסטלטור מקצועי לפיתרון הבעיה, מה שעלול לגרור נזקים גדולים לדירה בפרט ולבניין כולו בכלל. אם גם אתם מתמודדים עם רטיבויות בדירתכם, הגעתם למקום הנכון. בפסקאות הבאות נגע בכל הפגיעות שעלולות להיגרם כתוצאה של רטיבות, נכיר את הסיבות השכיחות ביותר בגינן רבים מתלוננים על רטיבות ונציין את השיטות החדשות והמתקדמו. ביותר לגילוי נזילות ממערכות אינסטלציה פנימיות.

הסכנות והפגיעות שעלולות להיגרם כתוצאה ישירה של רטיבות בקירותנכיר את הסיבות השכיחות ביותר בגינן רבים מתלוננים על רטיבות ונציין את השיטות החדשות והמתקדמו. ביותר לגילוי נזילות ממערכות אינסטלציה פנימיות.

אז אם גם אתם רואים רטיבות באזורים שונים בדירתכם, מרגישים קירות לחים או מריחים ריח של עובש – כנראה שמדובר בבעיית צנרת. מים שחודרים לקירות דירתכם עלולים לגרום לנזקים משמעותיים לדירה בפרט ולבניין כולו בכלל. אילו נזקים? רטיבות בדירה תגרום ללחות כללית ולירידה משמעותית באיכות האוויר שכל בני הבית נושמים. לחות זו תוביל להופעת העובד, שמעבר לכתמים השחורים על קירות דירתכם, הוא יגרום לריח לא נעים, תחושת מחנק תמידית ואף יפגע בשלל רהיטים בדירה. אם לא די בכך, נזילות משמעותיות וחדירת מים לקירות הדירה עלולים להוביל לחלחול המים עד לבסיסי הבניין. חדירת מים לבסיסי הבניין יפגעו ביציבותו ויערערו את בטיחותו במרוצת השנים. המים מאיצים את בלאי חומרי הבניה ולכן, אם אתם מתמודדים עם נזילות בדירתכם, אל תהססו להזעיק איש מקצוע מיומן לגילוי נזילות ולהתגברות הרמטית על הבעיה.

הכירו את הגורמים המרכזיים לרטיבויות – נזילות ומי גשמיםאם אתם מתמודדים עם נזילות בדירתכם, אל תהססו להזעיק איש מקצוע מיומן לגילוי נזילות ולהתגברות הרמטית על הבעיה.

לאחר שנגענו בחשיבות הטיפול בבעיה, חשוב שתכירו שניים מהגורמים המרכזיים לרטיבויות ולנזילות שונות. הגורם הראשון הוא כמובן נזילה ממערכות צנרת חשופות או פנימיות, והגורם השני הוא חדירתם של מי הגשמים. נתחיל מחדירתם של מי הגשמים ונלמד כיצד ניתן למנוע זאת לקראת החורף הבא. מקפידים לאטום את גג הבניין/הבית שלכם מידי כמה שנים? בדומה לכך חשוב להקפיד לאטום גם את הקירות החיצוניים של הבניין. אנשים רבים כלל לא מודעים לעובדה שגם הקירות החיצוניים של הבניין חשופים לנזקי מזג האוויר. לכן, חשוב להדגיש ולומר כי גם הקירות החיצוניים חייבים לעבור איטום מקצועי מידי כמה שנים. ללא איטום מקצועי הקירות חשופים לכל נזקי מזג האוויר, לרבות חדירת מי הגשמים בעונת החורף ופגיעת השמש הקופחת בעונת הקיץ.

בעיה במערכת האינסטלציה בדירה? הכירו את הדרך להתגבר על כל נזילההסיבה השניה והשכיחה ביותר לגילוי נזילות בפנים הדירה היא בעיות שונות במערכות האינסטלציה הביתיות.

הסיבה השניה והשכיחה ביותר לגילוי נזילות בפנים הדירה היא בעיות שונות במערכות האינסטלציה הביתיות. חשוב להדגיש כי בכל דירת מגורים ישנם מערכות אינסטלציה גלויות ומערכות אינסטלציה פנימיות הממוקמות בפנים הקירות. אינסטלטור מקצועי לגילוי נזילות ידע לאתר את מקור הבעיה – אם מדובר במערכת אינסטלציה גלויה, הטיפול בבעיה פשוט וצפוי לקחת מספר דקות בלבד. לעומת זאת, אם מדובר בגילוי נזילות ממערכות אינסטלציה פנימיות, הסיפור שונה לגמרי. ראשית, גילוי נזילות ממערכות אינסטלציה פנימיות גורמות לרטיבות משמעותית בפנין הקירות, מה שיגרום במהירות ליצירת עובד ולחלחול מי הגשמים לבסיסי הבניין. שנית, אינסטלטור מקצועי לגילוי נזילות לא רואה את מערכות האינסטלציה הפנימיות, מה שמקשה מאוד על כל הליך הטיפול בבעיה.

גילוי נזילות באינסטלציה פנימית – חציבה בקירות וחשיפה כמה שיותר צינורות אינסטלציה פנימייםאינסטלטור מקצועי לגילוי נזילות לא רואה את מערכות האינסטלציה הפנימיות, מה שמקשה מאוד על כל הליך הטיפול בבעיה.

עד לפני מספר שנים לא רבות כל אינסטלטור שרצה להשלים בדיקת גילוי נזילות במערכות אינסטלציה פנימיות נדרש לחצוב בקירות הבניין ולחשוף כמה שיותר מערכות אינסטלציה בקרבת הרטיבות. עבודה זו הצריכה מאנשי המקצוע שעות ארוכות של עבודה, ומבעלי הדירה היא הצריכה התמודדות עם לא מעט לכלול ובלאגן. מעבר לכך, עלות גילוי נזילות בשיטה זו הייתה גבוהה מאוד, מה שגרם לרבים לוותר על הניסיון לאתר ולהתגבר על הנזילה. ויתור זה הוביל לאוויר לא בריא, ריחות לא נעימים, תחושות מחנק תמידיות, הרס של לא מעט רהיטים בדירה ואף פגיעה ביציבותו של הבניין כולו לאורך שנים. אז מה עושים היום? בשנים האחרונות חלו לא מעט שינויים משמעותיים ובעזרת שיטות חדשות ומתקדמות לגילוי נזילות, כל ההליך המורכב שצויין מעלה נחסך.

מערכת גז מתקדמת תחסוך לכם לא מעט זמן יקראיתור נזילות בגג רעפים

השיטה הראשונה לגילוי נזילות במערכות אינסטלציה פנימיות נעשית בעזרת מערכת גז מתקדמת. מערכת גז זו כוללת גז טבעי המוזרם לפנים מערכות האינסטלציה ומתפשט באופן שווה בין כל המערכת. לאחר מספר דקות יהיה ניתן לזהות כמות זהה של גז בכל חלקי מערכת האינסטלציה, פרט למקום אחד, מקור הנזילה. בעזרת גילוי מקום עם ריכוז גבוה של גז, אינסטלטור מקצועי יודע להצביע במדוייק על מקור הנזילה, וכך לחסוך את חציבת הקירות וחשיפת הצינורות. במטרה להתגבר על הנזילה האינסטלטור יפתח את הקיר בנקודה מדוייקת וממוקדת ויחסוך לא מעט עבודה קשה, זמן יקר, לכלוך ובלאגן.

מצלמה תרמית וגלאי לחות מיוחד – שיטות נוספות שיחסכו את חציבת הקירות

שיטה נוספת נעשית בעזרת מצלמה תרמית מתקדמת. אינסטלטור מקצועי לגילוי נזילות המגיע מצוייד במערכת מצלמה תרמית יודע להחדיר אותה לאינסטלציה הנדרשת ובעזרת השוואת טמפרטורות לזהות את מקור הנזילה. בדומה למערכת הגז, גם מערכת מצלמה תרמית תחסוך את חציבת הקירות וחשיפת מערכות אינסטלציה רבות. השיטה השלישית והאחרונה נעשית בעזרת גלאי לחות מיוחד. גלאי לחות מיוחד עוזר לאינסטלטור מקצועי לגילוי נזילות להצביע על הנקודה הרטובה ביותר בקיר. הנקודה הרטובה ביותר מעידה על כך שהנזילה עצמה נמצאת בקרבת מקום, מה שמאפשר לאינסטלטור לפתוח חלק קטן בקיר ולהתגבר על הבעיה.

עלויות – המחירים משתנים בהתאם לגורם המזילה ולמיקום הנזילה

עלות השירות משתנה מאוד בהתאם למצב הנזילה ולמיקומה. במידה ומדובר בנזילה ממערכות אינסטלציה גלויות, עלות התיקון תנוע בין 400 שקלים ועד 600 שקלים ברוב המקרים. לעומת זאת אם מדובר בנזילה ממערכות אינסטלציה פנימיות, עלות התיקון תנוע בין 500 שקלים ועד 850 שקלים לרוב המקרים. מזהים נזילה או רטיבות? אל תהססו להסתייע באיש מקצוע מיומן לגילוי נזילות השיטות החדשות והמתקדמות ביותר.

לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו!

Nuflow
Nuflow

חברת NUFLOW איתור נזילות היא חברה ותיקה ומקצועית, בעלת מוניטין רב מאוד בתחום איתור הנזילות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי, התעשייתי והציבורי
בחברה תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע מסורים ואכפתיים, שחיים את המקצוע שלהם כל היום בכל יום מחדש ועושים את כל מה שצריך כדי שתרגישו בטוחים בשירות שנותנים לכם.

פוסטים נוספים