גילוי נזילות בקירות – איך אפשר לאתר את מקור הנזילה במערכות צנרת הממוקמות בפנים הקירות? הכירו את השיטות החדשניות ביותר!

איתור נזילות במחיר משתלם!שירות יעיל ומקצועי!

מזהים רטיבות בקירות דירתכם? ייתכן שאתם מתמודדים עם נזילות במערכות הצנרת הממוקמות בפנים הקירות שלכם. לפני שנצלול לעומק הפרטים אודות הסיבות השכיחות ביותר בגינן אנשים רבים נדרשים לסיוע מקצועי של אינסטלטור לטיפול בנזילות בקירות, השיטות הישנות לטיפול בבעיה והשיטות החדשות והמתקדמות הקיימות כיום, חשוב שתכירו את הסכנות והפגיעות הרבות שעלולות להיגרם כתוצאה מרטיבות בפנים הקירות ללא טיפול מהיר בבעיה. אנשים רבים כלל לא מודעים לכך הפגיעות שעלולות להיגרם לדירתכם בפרט, ולבניין כולו בכלל, כתוצאה ישירה של רטיבות בפנים הקירות. לכן, כבר בפתיחת הדברים חשוב להדגיש את כל ההשלכות של רטיבות פנים וחשיבות הטיפול בבעיה.

הכירו את הפגיעות האפשריות מרטיבות בקירות – ריחות לא נעימים, תחושת מחנק תמידית והרס של לא מעט רהיטיםחדירת מים לבסיסי הבניין יאיצו את בלאי החומרים ויביאו לערעור יציבות הבניין כולו במרוצת השנים. המים פוגעים בחומרי הבנייה, ולכן חשוב להזעיק אינסטלטור מיומן ומנוסה להתמודדות עם גילוי נזילות בקירות.

רטיבות בפנים הקירות גורמת לרמת לחות גבוהה במיוחד שמובילה להיווצרות עובש. העובש בקירות דירתכם יפגע קשות באיכות האוויר בדירה, יגרום לתחושת מחנק תמידית ולריחות לא נעימים ואף יהרוס לא מעט רהיטים בחלל. חשוב לדעת שהעובד מדבק מאוד, כך שהוא לא יעצור במיקום הרטיבות בלבד ויתפשט בכל חלל הדירה. מעבר לקירות הדירה הוא יכול להדביק גם ארונות, שלל רהיטים נוספים ואף מזגנים. מעבר לפגיעה בבריאות הגרים בדירה, העובד יגרור הוצאות גדולות עבור החלפת רהיטים נגועים. מעבר לכך, נזילות בקירות עלולות לגרום לחלחול מים לבסיסי הבניין. חדירת מים לבסיסי הבניין יאיצו את בלאי החומרים ויביאו לערעור יציבות הבניין כולו במרוצת השנים. המים פוגעים בחומרי הבנייה, ולכן חשוב להזעיק אינסטלטור מיומן ומנוסה להתמודדות עם גילוי נזילות בקירות.

מדוע הקירות רטובים? הכירו את הסיבות המרכזיות לרטיבות בקירותכעת, חשוב שתכירו את הסיבות המרכזיות בגינן אנשים רבים מתלוננים על גילוי נזילות בקירות.

כעת, חשוב שתכירו את הסיבות המרכזיות בגינן אנשים רבים מתלוננים על גילוי נזילות בקירות. הסיבה הראשונה היא כמובן נזילות ממערכות צנרת הממוקמות בתוך הקירות. הסיבה השניה היא חדירת מי הגשמים לקירות החיצוניים של הבניין. לא מעט אנשים כלל לא מודעים לצורך לאטום את הקירות החיצוניים של הבניין מפני כל תנאי מזג האוויר. בדומה לאיטום גגות, גם הקירות החיצוניים זקוקים לאיטום מקצועי מידי כמה שנים. איטום זה מבטיח בידוד מקצועי מפני כל תנאי מזג האוויר, לרבות השמש הקופחת בעונת הקיץ החמה ומי הגשמים בעונת החורף הקרה. אם גם אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה קירות הבניין שלכם עברו עבודות איטום, הגיע הזמן לעשות זאת. ללא איטום מקצועי, מי הגשמים יחדרו לפנים הקירות החיצוניים, יחלחלו לבסיסי הבניין ויגרמו לרטיבויות בפנים הדירות.

נזילות ממערכות צנרת פנימיות – כך מתמודדים נכון עם הבעיהעד לפני מספר שנים השיטה הבלעדית לגילוי נזילות בקירות הייתה פשוט לחצוב בהן ולחשוף כמה שיותר צנרת לאיתור מקור הנזילה

הסיבה השניה והשכיחה מבין השתיים לרטיבות בקירות היא נזילות ממערכות צנרת פנימיות. כל דירות המגורים בישראל כוללות מערכות צנרת רבות, חלקן גלויות וחלקן חבויות. מתמודדים עם נזילה ממערכות צנרת גלויות? מצבכם טוב. אינסטלטור מקצועי ידע להתגבר על הבעיה תוך זמן קצר ובמחיר הוגן. לעומת זאת, התמודדות עם נזילות ממערכות צנרת הממוקמות בין קירות הדירה מחייבת מהאינסטלטור שלכם לעבוד קשה הרבה יותר. עד לפני מספר שנים השיטה הבלעדית לגילוי נזילות בקירות הייתה פשוט לחצוב בהן ולחשוף כמה שיותר צנרת לאיתור מקור הנזילה. שיטה זו לגילוי נזילות בקירות הצריכה מהאינסטלטורים להשקיע זמן רב ולא מעט מאמץ. מעבר לכך, גם בעלי הדירה סבלו מרעשים, לכלוכים ולא מעט בלאגן. לכן, בשנים האחרונות פיתחו שיטות מתקדמות וחדשניות לגילוי נזילות בקירות. בחרנו עבורכם את השיטות המתקדמות ביותר, והן:

  1. גילוי נזילות בקירות בעזרת מצלמה תרמית – השיטה הראשונה לגילוי נזילות בקירות נעשית בעזרת מצלמה תרמית מקצועית. במקום לחצוב בקירותשיטה הראשונה לגילוי נזילות בקירות נעשית בעזרת מצלמה תרמית מקצועית. במקום לחצוב בקירות  הדירה במטרה להתחקות אחר מקור הנזילה הדירה במטרה להתחקות אחר מקור הנזילה, מצלמה תרמית מקצועית שמוחדרת לפנים המערכת, תאפשר לאינסטלטור להצביע במדוייק על מקור הנזילה. המצלמה מזהה את מקור הנזילה על ידי השוואת טמפרטורות כל שניתן לדעת בדיוק מהיכן יש נזילה גם ללא פתיחת הקירות. שיטה זו לגילוי נזילות בקירות חוסכת זמן יקר ולא מעט לכלוך ובלאגן
  2. גילוי נזילות בקירות בעזרת מערכת גז מתקדמת –השיטה השניה לגילוי נזילות בקירות נעשית בעזרת מערכת גז מתקדמת. מערכת גז מתקדמת מזרימה גז טבעי למערכת הצנרת הרלוונטית והגז מתפשט באופן שווה במערכת כולה. חשוב להדגיש שמדובר בגז טבעי ללא כל סכנה בריאותית לבעלי הדירה. במקום אחד בלבד ניתן יהיה לזהות ריכוז גבוה במיוחד של גז – במקום הנזילה. כלומר אינסטלטור מקצועי שיודע לעשות שימוש נכון במערכת זו ידע לזהות את המיקום בו ריכוז הגז גבוה מהממוצע ולהצביע עליו כמקור הנזילה. לאחר איתור הנזילה ניתן יהיה לפתוח חלק קטן בקיר, להתגבר על הבעיה בצורה מהירה ונקודתית ולהשלים את הטיפול בבעיה.
  3. גילוי נזילות בקירות בעזרת גלאי לחות מיוחד – השיטה השלישית לגילוי נזילות בקירות נעשית בעזרת גלאי לחות מיוחד גלאי לחות זה יודע לזהות את המקום הרטוב ביותר בקיר, וכך להצביע על מקור הנזילה. אינסטלטורים רבים בוחרים לעשות שימוש בגלאי זה ומדווחים על תוצאות מדוייקות להפליא. לאחר זיהוי מקור הנזילה, כל שנותר זה לפתוח את הקיר, לטפל בנזילה ולעצור את הרטיבות.

מחירון תיקון נזילות משתנה בהתאם למשתנים רבים

וכמה זה עולה? מאוד תלוי במיקום הנזילה. אם מדובר על נזילה ממערכות צנרת גלויות, עלות התיקון תעלה בין 350 שקלים ל 600 שקלים ברוב המקרים. לעומת זאת אם מדובר בנזילה בפנים קירות הדירה, עלות התיקון תעלה בין 500 שקלים ל 850 שקלים ברוב המקרים. זכרו, רטיבות בקירות לאורך זמן תגרום לנזקין רבים בדירה שלכם בפרט ובבניין כולו בכלל. אז אם אתם מזהים רטיבות בקירות, אל תהססו להתקשר לאינסטלטור מקצועי לטיפול בבעיה. וודאו שהוא מגיע מצוייד במכשור מתקדם לזיהוי מקור הנזילה בקלות וביעילות.

לקבלת הצעות מחיר משתלמות במיוחד השאירו פרטים עכשיו!

Nuflow
Nuflow

חברת NUFLOW איתור נזילות היא חברה ותיקה ומקצועית, בעלת מוניטין רב מאוד בתחום איתור הנזילות גם במגזר הפרטי וגם במגזר העסקי, התעשייתי והציבורי
בחברה תוכלו למצוא צוות של אנשי מקצוע מסורים ואכפתיים, שחיים את המקצוע שלהם כל היום בכל יום מחדש ועושים את כל מה שצריך כדי שתרגישו בטוחים בשירות שנותנים לכם.

פוסטים נוספים